Nabór do przedszkola na rok 2021/2022

Zapisy do przedszkoli – sprawdź terminy | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle (kedzierzynkozle.pl)

Komunikat

W związku z wydaną pozytywną opinią sanepidu i za zgodą organu prowadzącego,dyrektor Przedszkola nr 26 informuje, iż z dniem 09.11.2020 do 13.11.2020 przedłuża się zawieszenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych. W grupach, gdzie nauczyciel nie przebywa na L-4, będzie prowadzone zdalne nauczanie .

Nauczyciele skontaktują się z Państwem i ustalą sposoby komunikacji.

Informuję, jednocześnie o możliwości wydania zaświadczenia o zamknięciu placówki w celu
przedłożenia pracodawcy .W tym celu proszę o przesłanie mailem wniosku na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o wydanie stosownego dokumentu.
Ponadto informuję o możliwości skorzystania z zasiłku opiekuńczego, szczegóły na stronie ZUS.

Małgorzata Bandurska

Informujemy, że od dnia 26 października 2020 do 06 listopada 2020 przedszkole zawiesza działalność opiekuńczo - wychowawczą za zgodą organu prowadzącego i pozytywnej opinii sanepidu,

z uwagi na zarażenia Covid-19 u niektórych pracowaników oraz braku kadry, która przebywa na zwolnieniach lekarskich.

Klub malucha

Zapraszamy wszystkie maluszki 2 i 3 – letnie

do naszego Przedszkola nr 26 (os. Piasty)

na kuchenne rewolucje.

Spotkania odbywają się co 2-tygodnie.

Najbliższe spotkanie już 13 marca o godz. 16.30

pt. „Mali kucharze”.

Dla przyszłych przedszkolaków udział w spotkaniach i wspólnych zabawach to znakomita okazja do zapoznania się z nowym miejscem, poznanie pań, które tutaj pracują, nawiązanie pierwszych przyjaźni.

Zapraszamy !!!

Terminy kolejnych spotkań:

Marzec: 27.03

Kwiecień: 17.04

Miejsce spotkania:

Publiczne Przedszkole nr 26

ul. Bolesława Śmiałego 5

(os. Piasty)

Tel. kont. 77 483 40 23

Klub malucha

Zapraszamy wszystkie maluszki 2 i 3 – letnie

do naszego Przedszkola nr 26 (os. Piasty)

na zimowe zabawy ruchowe.

Spotkania odbywają się co 2-tygodnie.

Najbliższe spotkanie już 27 lutego o godz. 16.30

pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Terminy kolejnych spotkań:

Marzec: 13.03; 27.03